دکتر دانشور

دکتر رامین دانشور با طی دوره‌های مختلف و کسب مدارک تخصصی و فلوشیپ فوق تخصصی، سال‌ها است که به درمان بیماری‌های مختلف چشمی مانند آب‌ مروارید، آب‌ سیاه، و عیوب انکساری اشتغال دارد.و علاوه بر آن در سالیان اخیر بیش از 60 دستیار تخصصیچشم‌پزشکی و 10 دستیار فوق تخصصی قرنیه و گلوکوم در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط وی آموزش‌دیده‌اند.

اطلاعات تماس
  • آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، پرستار 3 ،پلاک21،
    ساختمان پزشکان آریا، طبقه اول
  • تلفن: 38454473-051
  • Email:dr.r.daneshvar@gmail.com

دکتر فیروزه رایگان

جراح و متخصص چشم

خانم دکتر فیروزه رایگان در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ‌التحصیل شدند. ایشان در سال‌های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تحصیلات تخصصی چشم‌پزشکی خود را گذراندند و برای طرح تخصص خود به خدمت به مردم شهرستان‌های چناران و قوچان پرداختند. پس از پایان طرح تخصص با توجه به علاقه وافر به اعمال جراحی زیبایی، برای گذراندن دوره‌های فوق تخصصی به تهران رفتند و در فاصله سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۱ دوره‌های فلوشیپ فوق تخصصی استرابیسم (انحراف چشم و چشم‌پزشکی اطفال) و دوره تکمیلی اکولوپلاستیک و اوربیت (جراحی زیبایی چشم و پلک، جراحی مجاری اشکی و حدقه چشم) را در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان فارابی گذراندند.

پس از پایان تحصیلات فوق تخصصی، ایشان مجدداً به مشهد برگشتند و از آن زمان تاکنون ایشان در شهر مشهد به طبابت مشغول هستند. با توجه به اینکه دکتر دانشور در کلینیک خود فقط به ارائه خدمات مرتبط با رشته فوق تخصصی خود اشتغال دارند، کلیه بیمارانی که به دلیل بیماری‌های پلک، مجاری اشکی و جراحی‌های زیبایی چشم به مطب ایشان مراجعه می‌کنند برای ارائه خدمات مناسب‌تر به مطب خانم دکتر رایگان ارجاع می‌شوند.

مطب خانم دکتر رایگان با دکتر دانشور مشترک می باشد.

زمان پذیرش روزهای شنبه، و چهارشنبه ازساعت 8 تا 12 ظهر و روزهای دوشنبه از ساعت 4 تا 8 شب می باشد.